Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності сайту bike.net.ua

 1. Сайт розроблений виключно для розважальних цілей та спілкування по інтересам.

 2. Користування сайтом повністю безкоштовне.

 3. Сайт збирає та зберігає різні дані для аналітики і внутрішнього використання

 4. Якщо ваші дані конфіденційні - не залишайте їх на сайті і не пишіть їх в жодне поле на сайті, чат, або форму.

 5. Якщо ви параноїк та і дуже переживаєте за ваші особисті дані - не реєструєтеся на сайті і взагалі не користуйтеся цим сайтом, цей сайт не для вас.

 6. Ви можете вести анонімне користування сайтом, в межах "Правил користування сайтом" не залишаючи на сайті конфідеційних, приватних і захищених будь якими ліцензіями даних.

 7. МИ НЕ ГАРАНТУЄМО ЗБЕРЕЖЕННЯ ВАШИХ ДАНИХ бо в нас немає такої можливості і технологій, тому НЕ вводьте в жодне поле та НЕ ЗАЛИШАЙТЕ НА САЙТІ паролів, номерів карток, банківських рахунків, телефонів які вам не належать, чужої пошти, приватних фото і ЛЮБОЇ  ДРУГОЇ СЕКРЕТНОЇ І ПРИВАТНОЇ ІНФОРМАЦІЇ.

 8. ВИ ЗГОДНІ З ТИМ ЩО МИ ЗАВЧАСНО НІЧОГО НЕ ГАРАНТУЄМО. ВСЕ ЩО ВИ РОБИТЕ НА ЦЬОМУ САЙТІ, ЯК ВИ ВИКОРИСТОВУЄТЕ ЦЕЙ САЙТ І ВСІ ДАНІ НА САЙТІ ВИ РОБИТЕ НА СВІЙ ВЛАСНИЙ РИЗИК.

 9. Ми не передаємо дані третім особам і зробимо багато чого щоб цього не виникло , АЛЕ НЕ ГАРАНТУЄМО ЦЬОГО, любі дані можна вкрасти навіть у великих і захищений корпорацій, а не тільки у маленького сайту як наш.

 10. Якщо ви не згодні з цими умовами ви не маєте права використовувати цей сайт. Видалить свій персональний акаунт.

 11. Користувачі що мають паспорт та громадянство країн ЕС які підпадають під дію закону GDPR не мають права користуватися цим сайтом, реєструватися на цьому сайті та залишати на ньому коментарі (бо цей сайт не має функціоналу по захисту їх даних).

 12. Правила Політики конфіденційності цього сайту (https://bike.net.ua) можуть змінюватись без попередження та узгодження з вами, хоча, якщо буде технічна можливість, ми спробуємо вас попередити про зміни. На цій сторінці ви можете прочитати останню версію правил.

Правила написані: 06.08.2019 року.