Правила користування сайтом

Правила користування сайтом

Правила користування сайтом «Велосипедний портал Полтави (за інтернет адресою https://bike.net.ua )»

(Далі «Велосипедний портал Полтави») 

Ці Правила є невід'ємною частиною Угоди і стосуються всіх, хто є зареєстрованим користувачем порталу. Будь ласка, уважно вивчіть Правила перед початком використання порталу «Велосипедний портал Полтави». Ми залишаємо за собою право періодично і без попередження змінювати ці правила. Зі своєї сторони, ми будемо намагатися, по мірі можливості, інформувати вас про значні зміни правил, але, остаточна відповідальність за ознайомлення з останньою версією правил та їх змінами покладається на користувача, тобто на вас.

 

1. Порядок реєстрації Користувача

1.1 Щоб стати повноцінним користувачем порталу «Велосипедний портал Полтави» необхідно пройти процедуру реєстрації. 

1.2 Для отримання доступу до сервісів порталу, відвідувачеві необхідно створити обліковий запис. У процесі реєстрації відвідувач вибирає собі ім'я Користувача - логін, а також пароль. Після успішного проходження процесу реєстрації на порталі Користувач отримує доступ до Особистої сторінці.

 

2. При реєстрації Користувач не має права:

2.1. Видавати себе за іншого Користувача, використовуючи його логін або інше унікальне їм'я. 

2.2. Повідомляти свій логін і пароль для користування обліковим записом користувача третім особам.

2.3. Використовувати в якості свого логіна, слово або словосполучення, яке є грубим або непристойним з точки зору моралі і моральності, навмисне перекручені логіни інших користувачів, що носять образливий характер для їх власників.

2.4. Використовувати для аватарів картинки з елементами, що належать до фашистської символіки, які містять порнографічні матеріали і інші матеріали і зображення, що суперечать законодавству України.

2.5. Створювати більше одного облікового запису для одного Користувача (крім адміністраторів сайту яким дозволяється короткочасно створювати акаунти для тестування ).

2.6. У разі якщо логін, обраний Користувачем, майже збігається або вкрай подібний по написанню з логіном іншого Користувача, Адміністрація порталу може запропонувати Користувачеві вибрати інший логін, в критичних випадках видалити аккаунт який суперечить правилам в п. 2.

 

3. Правила спілкування на Порталі

«Велосипедний портал Полтави» запрошує вас висловити свою думку і брати участь в дискусії один з одним через коментарі в наших статтях і блогах та на форумі. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли, щоб ви йшли наступними пунктами, зберігаючи доброзичливу обстановку для всіх наших читачів. «Велосипедний портал Полтави» править і не модерує коментарі, але, все ж, ми залишаємо за собою право видаляти і редагувати любий опублікований контент. 

3.1. Поважайте один одного. Дебати - це чудово, але агресія - немає. Будь ласка утримайтеся від образливих, грубих або загрозливих коментарів. Якщо ви нападаєте на іншого користувача або автора, ваш коментар і відповіді до цього коментарю можуть бути видалені з обговорення. Атаки створюють неприємну атмосферу і відбивають бажання до обговорення. Ви є повністю відповідальним за наклеп і образу.

3.2. Нетерпимість не заохочуватиме. Расизму, ксенофобії, нацизму або будь-який інший формі нетерпимості немає місця на нашому порталі.

3.3. Слідкуйте за виразами. Вульгарні пости можуть зачепити інших читачів. Наші фільтри дуже толерантні, ми за яскравість і невимушеність, але занадто багато ненормативної лексики може стати перешкодою для поста. Зверніть увагу, що коментарі можуть бути відредаговані модератором по будь-якої причини, включаючи лайки. У таких випадках ми завжди намагаємося пояснити причину змін, як правило, за коштами особистого листування.

3.4. Не ухиляйтеся від теми. Коментарі повинні бути пов'язані з темою, що обговорюється в статті або пості. Не маючі відношення до справи коментарі будуть зноситися або редагуватися.

3.5. Чи не видавайте себе за іншого. Ви не можете використовувати невірний поштову адресу, видавати себе за іншого в пості або копіювати чийсь пост.

3.6. Спам і комерційний контент що знаходяться в розділах для цього не пристосованих (на розсуд адміністратора чи модератора) буде видалений. Ми не вітаємо коментарі та контент, що використовуються для комерційних цілей або для збору грошей. Якщо ми виявимо такі коментарі або контент, ми залишаємо за собою право їх видаляти.

3.7. Користувачі можуть повідомляти про свої невдоволення з приводу коментарів або постів інших користувачів. Якщо один з читачів поскаржився на іншого, модератор розгляне скаргу при першій можливості. Це може зайняти кілька днів, хоча ми сподіваємося, що перевірка буде проходити швидше. Ми не видаляємо кожен коментар, на який надійшла скарга і ми не можемо особисто відповідати на кожну скаргу.

3.8. Зупиніться і подумайте перш ніж прокоментувати. Ми не будемо видаляти коментарі, якщо читач або автор жалкує про його написанні. Будь ласка пам'ятайте, що у кожного коментаря є своя посилання і історія в інтернеті.

3.9. Не давайте свої особисті дані в коментарях. Ми проти того, щоб наші користувачі залишали свої особисті дані (адреса, телефон, місце роботи, номери та паролі, данні банківських карток, тощо) і можемо видалити будь-який коментар в якому ми знайдемо особисті дані інших людей, інакше це порушує право на приватність.

3.10. Порушення наших рекомендацій можуть призвести до блокування чи відключення профілю. Якщо ви думаєте, що вас відключили (забанили) помилково звертайтеся до модераторів або адміністрації порталу.

 

4. Загальні правила розміщення контенту

Будь ласка, розміщуючи будь-якої контент на сайті, не забувайте про наступні загальні правила:

4.1. Забороняються будь-які публікації матеріалів, коментарів і повідомлень, які закликають до порушення чинного законодавства України, расистського характеру, до розпалювання міжнаціональної і міжрелігійної ворожнечі, порнографічного змісту.

4.2. Користувачам при публікації матеріалів, коментарів і повідомлень слід дотримуватися загальних правил української та російської мови.

4.3. Забороняється будь-яке використання без дозволу правовласника об'єктів авторського права.

4.4. У процесі використання порталу заборонені грубі, нецензурні вирази (в тому числі з підміною символів) і образи в будь-якій формі щодо інших користувачів.

4.5. Забороняється перекручування або зміна імен інших користувачів порталу з метою образити або яким-небудь іншим чином доставити незручність Користувачам порталу.

4.6. Забороняється вживати принизливі визначення для різних національностей, народів і соціальних груп в образливій трактуванні.

4.7. Забороняється використовувати при публікації матеріалів, коментарів, повідомлень чергування великих і малих літер.

4.8. При публікації матеріалу Користувачеві порталу:

4.81. Необхідно вказувати пряме посилання на джерело, звідки взята опублікована новина;

4.8.2. Слід пам'ятати, що посилання, зазначена Користувачем порталу, повинна вести на першоджерело матеріалу;

4.8.3. Слід пам'ятати, що матеріали, які розміщуються на порталі Користувачами повинні бути цікавими і актуальними;

4.8.4. Забороняється публікація матеріалів, в разі, якщо вони містять комерційну рекламу. Адміністрація порталу залишає за собою право публікації подібних матеріалів.

4.8.5. Забороняється публікація матеріалів, в заголовку або описі яких міститься ненормативна лексика.

4.9. При публікації коментаря користувачеві порталу:

4.9.1. Забороняється публікувати рекламні або шкідливі посилання.

4.9.2. Забороняється не нормувати кількість знаків пунктуації та смайликів.

4.9.3. Забороняється прикріплювати графічні зображення, що містять порнографію.

4.9.4 .. Забороняється навмисне недотримання правил орфографії.5. Правила написання постів

При написанні поста на «Велосипедний портал Полтави» необхідно дотримуватися кількох правил, щоб ваш пост був схвалений Адміністрацією порталу:

5.1. Піст не повинен порушувати законодавство України

5.2. Намагайтеся зробити ваш пост унікальним (оригінальним), пости, що повторюють раніше викладену на порталі інформацію будуть видалені.

5.3. Якщо ви викладаєте в пості відео, супроводжуйте його вступним текстом, що пояснює, що це за відео і чому воно тут виявилося.

5.4. Намагайтеся, щоб ваш пост був красиво оформлений.

5.5. Якщо ви не є автором зображень, не забувайте вказувати автора і правовласника. Розміщення Вами таких зображень не повинно порушувати прав їхніх власників.

5.6. Робіть якомога більше посилань на те, про що ви пишете - як внутрішніх (на інші посади нашого порталу), так і зовнішніх (наприклад, на wikipedia.org)

5.7. Не допускайте образ на вашому пості

 

6. Правила розміщення Фото

Для того, щоб опублікувати Фото галерею потрібно дотримуватися певних правил:

6.1. Ви повинні бути автором фотографій, або мати право на розміщення даних фотографій.

6.2. Промо і анонси в галереї не викладаються, для цього існує розділ Події.

6.3. Забороняється розміщення фотографій, що суперечать законодавству України (демонстрація порнографії, пропаганда насильства чи жорстокості та інших).

 

7. Авторське право

7.1. Авторські права на викладений вами контент на сайті «Велосипедний портал Полтави» за адресою (//bike.net.ua) належать вам, але ви даєте тимчасову, необмежену, безкоштовну ліцензію та право на використання всіх цих матеріалів власником, адміністратором, та модератором сайту (або програмними елементами сайту)  в межах цього сайту, та на любих його сторінках.

7.2. Ваш коментар, фото, відео чи стаття з блогу може бути використані в інших матеріалах сайту «Велосипедний портал Полтави». Ми можемо поставити витримку з вашого коментаря або статті, або відредагувати ваше фото чи відео і викласти в будь-який інший розділ на сайті. Ви завчасно погоджуєтесь з цим.

7.3 Ви відмовляєтесь від будь-яких претензій на авторські права в межах сайту «Велосипедний портал Полтави», та погоджуєтесь захищати нас від них скрізь, де це можливо. Якщо ви з цим не згодні, не викладайте матеріали на цьому сайті.8. Санкції

При недотриманні правил ви можете бути піддані наступним санкціям:

8.1. Видалення вашого матеріалу без можливості відновлення (ви з цим погоджуєтеся).

8.2. Блокування та видалення Аккаунта користувача за неодноразове або грубе порушення правил.

 

Якщо Ви не згодні з цими правилами, ви не маєте права використовувати можливості порталу, додавати будь-який контент і відвідувати сторінки, розташовані в області доменних імен //bike.net.ua. Ви повинні деактивувати ваш акаунт і покинути сайт.